היחידה הארצית לחקירות ולביטחון


מגוון קורסים והכשרות

רוצה יותר פרטים
המכללה לביטחון
 • יעוץ ביטחוני

  יעוץ בטחוני

  לארגון, מכל תחום שהוא, אורבות סכנות רבות מחוץ ומבית. מערך כושל או מצליח יכול לקבוע במידה רבה מאוד את יכולתו של הארגון להתנהל בצורה שוטפת ולאורך זמן.
  קרא עוד
 • משרד חקירות

  משרד חקירות

  מעקבים, תצפיות, התחזות ושאר שיטות החקירה שלנו הן החלק הכי מרתק במקצוע, כל האדרנלין, החתירה למציאת האמת והחשיפה. עם צוות חוקרי היחידה אתם תדעו סוף סוף וודאות מהי!
  קרא עוד
 • המכללה לבטחון

  המכללה ללימודי ביטחון

  מגוון קורסים והכשרות מלאי אדרנלין . לחדורי מוטיבציה ובעלי תחושת שליחות ויעוד
  קרא עוד

קצת עלינו

היחידה מאחדת את 3 הסקטורים החשובים בתחום החקירות והבטחון. ביחידה חוקרים פרטיים בעלי וותק רב שנים וניסיון רב בהובלתו של אייל ברק עם רזומה של כ- 30 שנים בתחום, המכללה לבטחון מציעה קורסים במגוון תחומים על ידי אוטוריטות מהתחום, אשר מעניקים את הידע המקצועי שלהם לדור ההמשך של בטחון מדינת ישראל ויחידת היעוץ הבטחוני, אשר שמה דגש על אבטחת ארגונים וחברות תוך מתן הדרכות מקצועיות והכשרות מהמובילות בתחום. לרשותנו ידע רב, אמצעים טכנולוגים, מהמתקדמים בעולם והרבה נתינה, כי כשמדובר בבטחון יש מקום רק לאחריות, מעורבות ותחושת שליחות. אנחנו כאן בשבילכם!
קרא עוד
 • קורס חוקרים פרטיים

  קורס משולב

  מעקבים ותצפיות, איתור אנשים, ריגול עסקי, חקירת הונאות ובגידות ואפילו פלילים, כל האקשן הזה קורה ממש כאן!
  קרא עוד
 • ביטחון מידע

  ביטחון מידע- ביטחון העסק שלך

  פרט ללוחמי הסייבר, המאיימים על בטחון המידע בעסק, ריגול תעשייתי בקרב המתחרים נפוץ גם הוא, במיוחד בעידן הטכנולוגי, בו המידע חופשי ופרוץ באם אינה מערכת אשר ביכולתה לאבטח אותו.
  קרא עוד
 • איתור חייבים

  מנהלי אבטחה מונחה משטרה

  הקורס הבכיר ביותר בתחום האבטחה בסקטור האזרחי בתו תקן משטרת ישראל.
  קרא עוד
Facebook