1146

חקירות אישותחקירות אישות

חקירות אישות הן תמיד חקירות רגישות במיוחד. בדרך כלל מעורבים בחקירות אנשים, שבמקרה הטוב יקרים זה לזה, אך בכל מקרה בעלי היסטוריה משותפת, לעיתים אף ארוכת שנים. השלכות תוצאות חקירת אישות עלולות להשפיע על עתידכם ועל עתיד ילדיכם (אם ישנם), ומכאן ברור כי דרושות רגישות ודיסקרטיות מלאה.

חקירות אישות מתחילות בדרך כלל עקב חשד או ידיעה ברורה, כאשר נחוצות הוכחות לאימות. בסופו של דבר, מטרת חקירת אישות היא אחת: מתן תשובה ברורה למזמין החקירה- האם אכן בן/ בת הזוג בוגד/ת בי?

פניות רבות מתקבלות במשרד החקירות של היחידה בתחום חקירות אישות, ולצוות החוקרים המיומן והמקצועי שלנו ידע רב, ניסיון רב שנים וכלים ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר. בחקירות האישות אנו נעזרים במעקבים, בצילומי וידאו וסטילס ואיסוף מידע מודיעיני ומידע מהשטח. בתום החקירה יוצגו הממצאים בפני מזמין החקירה, אותם ניתן יהיה להציג גם בפני מערכת המשפט ובתי הדין הרבניים. חשוב לדעת, חקירות אישות לעיתים קרובות מובילות לחקירות כלכליות. בין אם מדובר בבני זוג, המחזיקים ברכוש משותף ובין אם מזמין החקירה מעוניין לדעת מהו מצבו הפיננסי המדויק של בן/ בת הזוג לצורך חלוקת נכסים שווה ותשלומי מזונות. צוותי החקירה של היחידה מתמחים בתחום הפיננסי, וברשותם הכלים המתקדמים לאיתור ותיעוד האמת בארץ ובעולם.

לקריאה נוספת על איתור רכוש ונכסים בקרו כאן!

Facebook