1137

ביטחון מידע


ביטחון העסק שלך

ביטחון מידע- ביטחון העסק שלך

פרט ללוחמי הסייבר, המאיימים על בטחון המידע בעסק, ריגול תעשייתי בקרב המתחרים נפוץ גם הוא, במיוחד בעידן הטכנולוגי, בו המידע חופשי ופרוץ באם אינה מערכת אשר ביכולתה לאבטח אותו.

בכל ארגון או חברה מצטבר מידע רב, החשוף להדלפות. פרט ללוחמי הסייבר, המאיימים על בטחון המידע בעסק, ריגול תעשייתי בקרב המתחרים נפוץ גם הוא, במיוחד בעידן הטכנולוגי, בו המידע חופשי ופרוץ באם אינה מערכת אשר ביכולתה לאבטח אותו. הכלים הדיגיטליים חשופים כיום לגורמים חיצוניים ופנימיים, ומאפשרים איסוף מידע איכותי, בקלות יחסית, אשר עלול להוביל לפגיעה בעסק, במהלכיו העסקיים ובעובדיו. .

היחידה מתמחה בהקמת תשתיות ביטחון, המאפשרות נטרול פרצות אפשריות וניהול מערכת אבטחת מידע לצד ניטור ובקרה של המידע על צורותיו השונות בזמן אמת.

חמשת המעגלים בהם נתמקד לצורך אבטחת המידע בארגון שלך:

מעגל ראשון: בקרת כניסה לחברה/ ארגון, מעגל שני: מידור מחלקות אסטרטגיות בארגון, מעגל שלישי: סביבת עבודה נקייה ממידע רגיש, מעגל רביעי: הגדרת שותפי סוד, בעלי עניין ואינטרס בארגון, מעגל חמישי: ניטור, פיקוח ובקרה ממוחשבת ואנושית

אז איך זה עובד?

תהליך העבודה שלנו עם ארגונים מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. עם צוות המומחים של היחידה אתם בידיים בטוחות, או שנכון יותר לומר, שהארגון או החברה שלכם בידיים בטוחות. אנו נלווה אתכם שלב אחרי שלב, נתחיל באפיון וניתוח המצב הקיים, נגבש תוכנית עבודה, ננתח את הפערים הקיימים, נערוך תכנון אסטרטגי וניישם את השיטות היעילות והמוכחות של היחידה לאחר הקמת מערכת אבטחת מידה.

אז זה מה שהולך לקרות, שלב אחר שלב:

בשלב הראשון, יועץ מומחה באבטחת מידע מטעם היחידה יבצע מבדק סיכונים, אשר מטרתו זיהוי כשלים במערך אבטחת המידע. בשלב זה נבחן כיצד ניתן לייעל את מערך הבקרה על בטחון המידע, כיצד בטחון המידע ימנע נזק כלכלי לארגון, השפעת המדיניות הקיימת על ספקים אסטרטגיים של הארגון, אמצעי ההגנה האפשריים לתהליכי הייצור והפיתוח בארגון, וכיצד הפעלת מערכת ביטחון מידע חוסכת עלויות לארגון.

בשלב הבא נעסוק בניתוח הפערים שעלו בשלב הראשון. בתום זיהוי הסיכונים והפערים הקיימים, נבחנים מחדש צורכי הארגון ואפשרויות המענה לצרכים אלו. כאן נלקחים בחשבון נסיבות עלות ותועלת בהתאם למה שנדרש והכרחי.

בתום שלב זה נבצע תכנון אסטרטגי למערכי אבטחת מידע, בו ניתן מענה רחב ומקיף לתרחישי ייחוס, אשר עשויים להשפיע באופן מהותי על פעילות הארגון. תכנון זה יתבסס על ראייה מניעתית כוללת ובאמצעים טכנולוגיים לטיפול באירועים שוטפים.

המשך התהליך, בבניית נהלים ומערכי הכשרה, אותם נבצע בהתאמה למדיניות הארגון באופנים הבאים:

הגדרת מדיניות אבטחת המידע בארגון, בניית "ספר תפקידים" ונהלי עבודה, אימוץ שפה אחידה בקרב עובדי הארגון והספקים האסטרטגיים, בניית מערך הדרכה והכשרה, אשר נגזר ממדיניות בטחון המידע העדכנית, ניטור, בקרה ופיקוח על כלל מערכת בטחון המידע החדשה בארגון.

Facebook