בחסות:

קורס בודקי פוליגרף

היחידה הארצית לחקירות וביטחון

השאירו פרטים לקבלת מידע על הקורס הקרוב:

על הקורס

מספר הנבדקים בפוליגרף מדי שנה מוערך ביותר מחמישים אלף, ומספר זה מעמיד את ישראל במקום הראשון בעולם יחסית לגודל האוכלוסייה. במשטרת ישראל נעשה שימוש נרחב בפוליגרף במשפט האזרחי, בפלילי הוא איננו תקף למעט הארכת מעצר.

לא פחות חשובה מבחינת המשמעות הציבורית היא העובדה שהפוליגרף הפך לגורם קבוע בתהליך קבלת החלטות בשוק האזרחי כגון בתחום הביטוח או קבלה לעבודה, ובמידה לא מבוטלת מוצא גם את מקומו בדיונים אזרחיים בבתי המשפט השונים.

בעולם דינמי ומלא באירועים וגירויים נחשפים בני האדם למגוון סיטואציות המעמידות אותם במבחנים שונים. פוליגרף הוא אמצעי המדויק ביותר הקיים המאפשר חשיפה של מידע חסוי אצל בני אדם המעוניינים למנוע את חשיפתו, או לחלופין מאפשר הפוליגרף זיכוי חשודים.

“מדבר שקר תרחק”

שמות, כג’, ז’

interview

תנאי קבלה

תואר אקדמי או רקע של חקירות וביטחון

מנהל אקדמי - עודד גוזלן, בודק פוליגרף בכיר, מרצה ומורה לתחום הפוליגרף בישראל

שירת במשך שנים רבות כקצין בכיר בצה”ל, במג”ב ובמשטרת ישראל, ביצע מגוון רחב של תפקידי פיקוד ומטה, כולל חקירות ומבצעים רבים, גם בשירות המדינה וגם בתחום העסקי והאזרחי. תואר שני במנהל עסקים, וכן תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדע המדינה מאוניברסיטת חיפה, בעל הכשרה כמומחה לחקירות ובדיקות פוליגרף בישראל ובחו”ל, מרצה ומורה למקצוע הפוליגרף בארץ. מר גוזלן, מנהל את קורס בודקי הפוליגרף, אשר בחסות ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר אילן. משמש כראש תחום פוליגרף ביחידה הארצית לחקירות וביטחון.

 

 
book

תכנית כללית ונושאי הלימוד

משנות ה- 50, עת הוכנס הפוליגרף לשימוש בישראל, ועד היום, עבר השימוש במכשיר כברת דרך ארוכה - ממצב של עריכת בדיקות ספורות בלבד, בתחום הביטחוני ובמקרים מיוחדים, עברנו למצב של שימוש יום יומי בידי רשויות הביטחון כחלק מבדיקת הסינון והקבלה לעבודות מסווגות וכחלק מהמארג למניעת פיגועים וחשיפת תמיכת פעילות עוינת אחרת. קורס ההסמכה לבודקי פוליגרף ביחידה הארצית לחקירות ובטחון מספק לבוגריו את כל הכלים להתחיל בקריירה מעניינת ומתפתחת או לשלב בעבודתם את עולם הפוליגרף.
תעודת בודקי פוליגרף לבוגרי הקורס בחסות ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר אילן.

פריסה ארצית

ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע

מנהלים ומרצים

בעלי ניסיון רב שנים מהשטח ומהאקדמיה

מוניטין, מקצועיות ויוקרה

של מכללה מהמתקדמות בארץ ובעולם

עזרה בשילוב והשמה

של בוגרים מצטיינים במשרדים ובעבודה

תמיכה וקשר אישי

כמו "ביחידה" - לאורך כל הקורס, ולכל החיים

תעודת בודק פוליגרף מוסמך של היחידה הארצית לחקירות וביטחון בחסות ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר אילן. הינה תעודה ייחודית ובלעדית בישראל, המוענקת לסטודנטים על ידי היחידה בלבד. כל התכנים הנלמדים הם במתכונת של איגוד הפוליגרף האמריקאי APA כולל שעות לימוד בחסות ביראד לימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר אילן.. קורס ההסמכה לבודקי פוליגרף ביחידה הארצית לחקירות ובטחון מספק לבוגריו את כל הכלים להתחיל בקריירה מעניינת ומתפתחת או לשלב בעבודתם את עולם הפוליגרף.

היחידה הארצית לחקירות וביטחון עובדת באופן צמוד עם המוסדות המובילים בישראל להכשרה, השמה ושילוב:

אל תהססו לרכוש כלים מקצועיים חדשים ולהתקדם בקריירה שלכם.

טלפון : 03-6035024

מנחם בגין 116, בית קלקא, תל אביב
ת.ד. 51336
מיקוד 6527700

www.theunit.co.il