קורס חקירת תאונות דרכים

היחידה הארצית לחקירות וביטחון

השאירו פרטים לקבלת מידע על הקורס הקרוב:

על הקורס

היחידה הארצית לחקירות וביטחון מפעילה בית ספר להשתלמויות והדרכה במקצועות החקירות והביטחון בפריסה ארצית. מרבית קורסי בית הספר מתקיימים בחסות ביראד, המרכז ללימודי תעודה מתקדמים, מבית אוניברסיטת בר אילן.
מקצועות החקירות  וקציני הביטחון הינם מקצועות מאתגרים ומרתקים, המשלבים אמינות, מומחיות, כושר מנהיגות, ויכולת התמודדות בתנאי לחץ.

בית הספר מכשיר את תלמידיו למקצוע נדרש, באופן מקצועי ומקיף ביותר, עם צוות מרצים מיומנים ועתירי ניסיון בתחום, יוצאי מערכות הביטחון השונות ובעלי ותק רב בתחומי החקירות והביטחון במגזר הציבורי והפרטי.

היחידה הארצית לחקירות וביטחון מקיימת מספר רב של קורסים והשתלמויות ברחבי הארץ, במסגרת הקמפוסים בחיפה, ירושלים, באר שבע ותל אביב והן ביישובי הפריפריה, תוך מתן דגש על איכות ומקצוענות.

תוכניות הלימודים עוברות אישור ובקרה דרך ועדות אקדמיות של המרכז להשתלמויות באוניברסיטת בר אילן ועומדות בסטנדרטים הגבוהים של האוניברסיטה.

מנהלי היחידה הארצית לחקירות וביטחון, בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום, שמו להם למטרה להכשיר תלמידים ברמה ובאיכות הטובים ביותר, תוך הצגת רף גבוה במיוחד ומתן דגש רב לשירות וקשר אישי עם התלמידים.

המוניטין והמקצועיות של היחידה הארצית לחקירות וביטחון מקנה לה מקום נכבד בין המובילים המרכזיים בתחומי ההכשרה למקצועות אלו, בארץ ובעולם

קורס חוקרי תאונות

במרבית התאונות, נדמה על פני השטח, שהתאונה היא תוצאה בלעדית של “התנהגות האדם בקצה”, אך התעמקות בנסיבות האירוע מגלה פסיפס של תנאים ונסיבות, שיצרו שרשרת קריטית לתאונה.

תהליך של חקירה מעמיקה, תוך ניתוח כל התהליכים והמנגנונים, שאפשרו את הופעת הכשל, הינו תנאי בסיסי לתהליך של למידה ארגונית, הפקת לקחים להשתפרות ומניעת הישנות אירועים כאלו ודומים להם בעתיד.

בקורס חקירת תאונות דרכים תלמדו מבכירי חוקרי תאונות הדרכים במדינה, את הנושאים הבאים :

סגל המרצים:

זהר רז, BSC  בבטיחות , MA בחינוך, ממונה בטיחות וק. בטיחות בתעבורה , חוקר תאונות כבר למעלה מ 25 שנה , כחוקר ת”ד בצה”ל  ובשנים האחרונות עבור הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים למוסדות וארגונים.

הוד לק, BA מנהל עסקים, MA בחינוך, ממונה בטיחות ומורה לנהיגה, לשעבר ראש מדור תאונות דרכים של מרחב השרון במשטרת ישראל, כיום עד מומחה ומגיש חוות דעת על תאונות דרכים לבתי המשפט.

מטרות הקורס :

מתכונת הלימודים:

הלימודים מתקיימים אחת לשבוע:

מסלול יום – 7 מפגשים
מסלול ערב – ביום קבוע, בין השעות 17:00 – 20:30

תעודת סיום

תעודת סיום מהיחידה הארצית לחקירות וביטחון

קהל היעד:

הקורס מיועד למעוניינים ללמד ולעסוק בתחום  חקירת תאונות דרכים, וכן, לעוסקים בענף המעוניינים להרחיב ולהעמיק את הידע בתחום.

תנאי קבלה:

12 שנות לימוד   |  ללא עבר פלילי  |  ראיון אישי

שלוחות היחידה בפריסה ארצית :
חיפה – ההסתדרות 80 , בניין אורין שפלטר, 'בית היוזמות' | תל אביב – בית קלקא, רחוב מנחם בגין 116 , תל אביב
ירושלים – רחוב החלוץ 47, מרכז ויצו שכונת בית הכרם | באר שבע- בית החייל, רחוב בית הגדי 2, באר שבע.

אל תהססו לרכוש כלים מקצועיים חדשים ולהתקדם בקריירה שלכם.

טלפון : 03-6035024

מנחם בגין 116, בית קלקא, תל אביב
ת.ד. 51336
מיקוד 6527700

www.theunit.co.il

השאירו פרטים לקבלת מידע על הקורס הקרוב: